Potřebujete si půjčit 40 000 Kč? Nutně tyto peníze potřebujete na novou pračku, ledničku, vybavení do bytu, zařízení do dětského pokojíčku nebo třeba opravu auta? Nemůžete na tyto peníze čekat měsíce, než si je našetříte, ale potřebujete je ideálně do pár hodin? MDfin vám s tím pomůže! Začtěte se do následujících řádků a vše se dozvíte.

Kdo si může půjčit?

Půjčit si takto od MDfin mohou prakticky všichni, začínající i zaběhlí podnikatelé, zaměstnanci, důchodci, maminky na mateřské dovolené nebo i rentiéři. Peníze získáte na cokoliv, co zrovna potřebujete. Na účel se vás nikdo ptát nebude. Peníze budete mít k jakémukoliv účelu.

Kolik budete splácet a jak dlouho?

Splatnost půjčky si můžete nastavit až na 84 měsíců. Předčasně ji ale můžete splatit kdykoliv. Nejste ničím limitováni nebo omezováni. Záleží pouze na vás.

A kolik vlastně budete měsíčně splácet? To záleží pouze na tom, jak dlouhou dobu splatnosti si zvolíte. Řekněme, že budete chtít tuto půjčku splácet 48 měsíců, tedy 4 roky. V takovém případě byste měsíčně spláceli pouhých 1 508 Kč. RPSN by činilo 38,32 %. Ovšem to není vše!

Při splnění podmínek Bonusu za řádné splácení vám vrátíme 18 096 Kč, celkem tedy zaplatíte jen 54 288 Kč.

Jak si můžete půjčit?

Zvažujete nad touto půjčkou? Potřebujete si skutečně rychle půjčit, ale nechcete naletět podvodníkům? Vsaďte na MDfin! Peníze máte po dodání všech potřebných podkladů do 48 hodin na účtu a schvalování probíhá zcela bez poplatků!

U MDfin se můžete spolehnout na lidský, férový přístup, bez zatajování a skrývání pro Vás důležitých informací. Vše probíhá rychle, bezpečně a diskrétně. Stačí vyplnit nezávazný formulář na webových stránkách www.mdfin.cz. Vy dodáte podklady, my u MDfin se postaráme, aby vaše žádost byla co nejdříve vyřízena k vaší plné spokojenosti.