Minulý týden jsme zde probírali oslavu blížících se Vánoc s pomocí nebankovní půjčky. Řekněme, že byste si ale letos chtěli užít svátky skutečně pořádně a ve velkém. Pořídit do rodiny nové auto, zrekonstruovat bydlení či pozvat přátele na cestu kolem světa. To všechno se letos může stát skutečností! A dopomůže vám k tomu bankovní půjčka.

Až 1 000 000 Kč na vaše dárky

Bankovní půjčky jsou tradičně vyšší než ty nebankovní. Můžete si je sjednat na delší dobu a na vyšší částku. A stejně tak to platí i u nás. Půjčit si můžete až 1 000 000 Kč na cokoliv, a to na dobu až 10 let. Navíc oproti ostatním půjčkám, můžete právě tuto kdykoliv splatit nebo naopak si splátku až 5x odložit. Získáte tak mnohem větší flexibilitu ve splácení.

Jaké dárky můžete rodině pořídit?

Co se týče účelu takové půjčky, můžete ji použít na cokoliv chcete. Ať už plánujete koupi něčeho velkého nebo dlouhodobou investici. Otázkou spíše zůstává, k jakému účelu je právě bankovní půjčka nejvhodnější? Rozhodně nedoporučujeme koupi věcí, které se spotřebují ještě dříve, než budete mít půjčku splacenou. Typickým příkladem je spotřební zboží. Naopak se taková půjčka nejvíce hodí na koupi něčeho, co má dlouhodobou hodnotu.

Jaké bude splácení?

Jako obvykle si uvedeme také konkrétní příklad. Řekněme, že budete chtít rodině pořídit krásný nový vůz. Budete si tedy chtít půjčit 250 000 Kč. K této částce je ještě potřeba zaplatit jednorázový poplatek na pojištění ve výši 42 252 Kč a 1 500 Kč za poskytnutí.

Celkovou výši úvěru 293 752 Kč budete chtít splácet 84 měsíců. Úroková sazba bude v takovém případě činit 4,9 % p.a. a měsíčně budete splácet 4 139 Kč. Celkově nakonec vrátíte 348 267 Kč.

Bonus navíc

Ještě k tomu ale musíte připočíst, že při řádném splácení vám můžeme až 150 000 Kč vrátit zpět! A to už je pořádný bonus. Úvěr si můžete sjednat až do výše 400 000 Kč i bez nutnosti druhého z manželů.

Pokud tedy přemýšlíte nad bankovní půjčkou, a to nejen na vánoční dárky, nebojte se na nás obrátit. Rádi vám se vším pomůžeme.