Nalijme si čistého vína. Ne každý z nás je úplně finančně bez šrámů. Občas se to prostě stane. Zapomenete zaplatit složenku, úplně se vám z hlavy vypaří platba za energie, nebo naprosto vytěsníte, že už je poslední den v měsíci, kdy platíte třeba hypotéku.

Nikdo z nás není dokonalý a taková situace se může stát naprosto každému. Co je ovšem stinnou stránkou takového opomenutí, je riziko, že si na vás kvůli tomu brzy posvítí exekutoři. Jak tedy takovou situaci elegantně a rychle vyřešit, abyste od svého prahu nemuseli odhánět stádo nenasytných exekutorů?

Půjčte si se zástavou

MDfin pro vás má jednoduchou pomoc – půjčku se zástavou. Půjčíte si zkrátka tolik, kolik aktuálně potřebujete pro vyrovnání všech svých dluhů. Do zástavy vložíte svou nemovitost, zaplatíte všechny neuhrazené pohledávky a začnete nový měsíc s čistým štítem. Díky zástavě nemovitosti si můžete půjčit skutečně vysokou sumu peněz, která vám vytrhne i obrovský trn z paty.

Exekutoři ostrouhají

Naše půjčka se zástavou vyřeší vaše problémy s exekutory jednou provždy! U půjčky se zástavou si můžete stanovit dobu splatnosti až na 20 let. Nemusíte se tedy bát, že byste následně nezvládli splácení a dostali se opět do stejně situace. A peníze budete mít k dispozici už 2. den po vkladu do Katastru nemovitostí. Na MDfin se prostě můžete spolehnout!

Pro koho je půjčka se zástavou vhodná?

Samozřejmě si ale takto můžete půjčit i k jiným účelům, než jen k vyřešení exekuce. Za půjčené peníze si můžete koupit novou nemovitost, auto, dovolenou nebo třeba elektroniku. Půjčka se zástavou je tak vhodná pro všechny, kteří aktuálně shání peníze a zároveň vlastní nemovitost, kterou mohou vložit do zástavy. Daná nemovitost může být dokonce i v majetku třetí osoby. Je to tedy rychlé, bezpečné a diskrétní.

Pokud o půjčce se zástavou začínáte uvažovat a přece jen se nechcete spálit, určitě kontaktujte MDfin, rádi vám poradíme a pomůžeme. Nebo rovnou vyplňte nezávazný formulář zde.