Každoroční podnikatelsky napjaté období je tady! Konečný termín pro odevzdání daňového přiznání se každým dnem tenčí a podnikatelé po celé zemi zvažují – jak zaplatí daň z příjmů? Ti, kteří si celý rok šetřili a odkládali bokem, jsou v relativním klidu. Ti ostatní zvažují různé možnosti. V tomto článku vám přinášíme jednu z nich.

Na daň si můžete půjčit

Do 4. dubna 2018 musíte nejen podat daňové přiznání, ale také zaplatit daň z příjmu. Ta se běžně pohybuje v řádech tisíců až desetitisíců korun. Záleží na tom, jak vysoké příjmy jste v loňském roce měli. Pro někoho znamená daň malý výdaj, který zaplatí levou zadní. Ovšem pro ostatní je to obrovská suma, kterou aktuálně i vzhledem k jejich podnikatelské činnosti nemají. Patříte do druhé skupiny? Nic se neděje! Na daň si můžete půjčit. Pokud jste navíc uvažovali o půjčce k vašemu podnikání, je k tomu právě teď skvělá příležitost.

MDfin vám pomůže

Zažádat si můžete o nebankovní půjčku na částku od 10 000 Kč do 600 000 Kč. Nemusíte přitom zastavovat žádný svůj majetek nebo se zavazovat nějakými jistinami. Půjčka je zcela bez závazků. Splatnost půjčky si můžete nastavit až na dobu 120 měsíců, což je dostatečně dlouhá doba. Pokud peníze budete mít k dispozici dříve, můžete půjčku samozřejmě kdykoliv předčasně splatit.

Jaké podmínky musíte splňovat?

Pro získání takové půjčky musíte být starší 18 let, musíte doložit svůj podnikatelský obrat a nesmíte být exekuci nebo insolvenci. Pokud si tuto půjčku na splacení daně sjednáte, budete si ji moct příští rok odepsat z daní, což je opět její další výhoda.

Stále ještě váháte? Klidně se na nás obraťte, na stránkách www.mdfin.cz vám rádi zodpovíme všechny vaše otázky. V pracovní dny po předložení všech podkladů navíc schvalujeme půjčky obratem! Na nic tedy nemusíte čekat. A peníze máte do 48 hodin na účtu.