V současnosti se nachází v České republice 21 343 lidí v insolvenci. Této početné skupině lidí se tak díky jednomu jedinému slůvku „Insolvence” odteď navždy změní život. Do konce života je bude svět vnímat s nálepkou „Po insolvenci”. A často také budou muset činit velice těžká rozhodnutí.

Život není jen černý a bílý

Naštěstí není život jen černo-bílý, jak by se mohlo zdát. I když jsou lidé po insolvenci často v nevýhodě, a to zejména ve finančních záležitostech, stále mají několik možností a variant, jak žít jako za starých dobrých časů. Nebudeme dále chodit kolem horké kaše a rovnou přejdeme k věci.

Půjčka po insolvenci – Kde?

Našim úvodem tohoto článku jsme mířili až do tohoto bodu. Lidé po insolvenci totiž mají velmi zúžené možnosti, co se týče půjček a úvěrů. Prakticky v žádné bance jim po insolvenci nepůjčí. I když už mohou být roky po insolvenci a všechny své finance mít urovnané, nálepku „Po insolvenci” vám už nikdy nikdo neodpáře. Je proto nesmírně důležité vyhledat toho správného poskytovatele, který na podobné škatulky nedá a raději se řídí selským rozumem.

I po insolvenci půjčku získáte!

Tím není nikdo jiný než MDfin. Zprostředkovatel finančních úvěrů, který poskytuje půjčky všem, a to i lidem po insolvenci. Můžete si prostřednictvím této společnosti půjčit až 50 000 Kč, a to bez zástavy, bez udání důvodů, bez ručitele či bez souhlasu druhého z manželů.

Ať už jsou vaše finanční problémy jakékoliv, u MDfin vám rádi pomůžeme. Půjčku mohou získat zaměstnanci, důchodci, podnikatelé nebo třeba rentiéři. Nezáleží totiž na tom, kdo jste, nebo jakou máte za sebou minulost, důležitá je současnost. A současnost je taková, že potřebujete peníze.

Jste po insolvenci? Půjčte si!

Pokud jste tedy i vy po insolvenci, nebo se jí teprve protloukáte a nejistou budoucnost s obavami vyhlížíte, nezoufejte. Víme, že je vaše životní situace nelehká a že prakticky všude vám zavírají dveře před nosem, ale u nás ne. V MDfin jsou si všichni rovni a nikdo na sobě nenosí žádné nálepky.

Jen vy máte svůj život v rukou, a tak by mělo být rozhodnutí o půjčce také jen na vás. Pokud byste se o tomto úvěru rádi dozvěděli nějaké bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 606 505 032 nebo nám napište na e-mail info@mdfin.cz. Vše vám vysvětlíme a třeba rovnou sepíšeme žádost o půjčku.