Kontokorent je oblíbená a rozšířená bankovní služba. Většina bank ji dnes zcela běžně poskytuje jak svým stávajícím, tak i novým klientům. Získáte díky ní jistou finanční rezervu na vaší platební kartě, když vám dojdou prostředky. Ovšem právě využití kontokorentu není zrovna nejlevnější. Jakmile začnete čerpat peníze z kontokorentu, banka vám okamžitě začne dlužnou částku úročit, a to nemalými úroky. Z malé půjčky se tak v mžiku může vyklubat obrovský problém. Jak jej můžete vyřešit? To vám poradíme v následujících řádcích.

Kontokorent je drahé pohodlí

Kontokorent si sjednávají lidé, kteří chtějí mít finanční rezervu. Kteří nechtějí žít ve strachu, zda budou mít vždy dostatek peněz na účtu a jestli vždy řádně zaplatí své každodenní výdaje. Na jednu stranu se to tedy jeví jako skvělá služba, na tu druhou má ale spoustu negativ:

  • U kontokorentu není žádné bezúročné období, jako u kreditní karty, takže úroky platíte okamžitě.
  • Úroková sazba se pohybuje od 10 do 20 % p.a. Tudíž je mnohem vyšší než u klasické spotřebitelské půjčky.
  • „Půjčit” si takto můžete jen maximálně 100 000 Kč. Tudíž pokud zrovna potřebujete větší obnos peněz, stejně se vám vyplatí klasický úvěr.

Řešení kontokorentu

Nejednou už proto právě kontokorent vedl k nemalým finančním problémům. Jejich řešení je ale poměrně jednoduché a účinné. Tím řešením je bankovní půjčka, kterou vám rádi zprostředkujeme.

Tu si můžete sjednat až do výše 400 000 Kč bez nutnosti souhlasu druhého z manželů. Vyrovnáte tak svůj dluh na platební kartě a zároveň vám zůstane ještě nemalá finanční rezerva pro nečekané výdaje.

Vyřešte kontokorent ještě dnes

Řekněme, že si nebudete chtít půjčit až tak vysokou částku, ale že vám bude stačit jen třeba 250 000 Kč. Dobu splácení takové půjčky si stanovíte na 84 měsíců, výše měsíčních splátek bude činit 4 139 Kč a celková úroková sazba spadne z 10 až 20 % p.a. u kontokorentu na směšných 4,9 % p.a. Nejen, že ušetříte, ale zároveň získáte důležitou finanční rezervu do budoucna.

Zkuste naše řešení a uvidíte, že se vám okamžitě uleví. A pokud máte ohledně kontokorentu a jeho vyrovnání ještě nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat na čísle 606 505 032.