Znáte to, máte několik půjček, všechny řádné splácíte, ale tak nějak cítíte, že dohromady vydají na jednu další. Zejména pokud se jedná o kontokorent či kreditní kartu. Takové produkty bývají velmi nevýhodné a také drahé. Chcete se zbavit svých vysokých splátek ještě před Vánoci? Pak jste tady správně!

Konsolidace uleví vaší peněžence

Konsolidace půjček není nic jiného než sloučení všech vašich stávajících půjček do jedné, výhodnější. Ušetříte tak nejen na měsíčních splátkách, ale také na celkové přeplacené částce. Ta totiž může ve výsledku činit třeba jen dvě třetiny z té původní, a to už je pořádná úspora.

Pro koho je konsolidace vhodná?

Konsolidace půjček se vyplatí lidem, kteří mají více úvěrů a půjček zároveň. Zejména těm, kteří mají vyčerpaný kontokorent, limit na kreditní kartě a ještě si sjednali spotřebitelskou půjčku. Patříte do této skupiny? Pak je konsolidace to pravé pro vás.

Konsolidace a její parametry

S vysokými splátkami, s nepříjemným splátkovým kalendářem i s astronomickou přeplacenou částkou vám dokážeme pomoci! Všechny své stávající úvěru můžete sloučit do jednoho, a to až do výše 600 000 Kč. Nemusíte k tomu navíc nikoho přizvávat, tedy ani druhého z manželů či nějakého věřitele. Splácet novou konsolidovanou půjčku můžete až 10 let, a to s úrokem jen 5,9 % p.a. Navíc vám budou peníze vyplaceny ještě v den podpisu smlouvy. Na nic tedy nečekáte.

Jaké podmínky musíte splňovat?

Chtěli byste i vy splácet měsíčně méně? Mít větší finanční svobodu? A ušetřit celkově nemalé peníze? Stačí doložit dva doklady totožnosti. Konsolidace je navíc vhodná i pro ty, kteří již mají záznam v registru či je na ně vypsaná insolvence. Využít ji mohou jak zaměstnanci, tak i OSVČ, důchodci či rentiéři. U nás se konsolidace vyznačuje rychlým vyřízením, tak už na nic nečekejte a zbytečně nevyhazujte peníze za nesmyslně nevýhodné úvěry!