Nepříjemné náhody se stávají s železnou jistotou vždy v tu nejnevhodnější chvíli. Kupříkladu typická situace: Půjčky splácíte jen s obtížemi, každou výplatu vyhlížíte dlouho dopředu a do toho se něco pokazí. Lednička přestane chladit, pračka prát nebo auto jezdit. Asi to taky znáte. Jenže co teď? Věřitelé na vás se splátkou čekat nebudou. Vaše problémy je nezajímají. Jenže nemáte bohužel dost peněz na to, abyste si koupili danou věc a zároveň splatili všechny své splátky. Jak to tedy vyřešit?

Řešením je…

Jednoduchou a efektivní odpovědí je konsolidace. Ta vás dokáže zachránit i před exekutory. Díky konsolidaci sloučíme všechny vaše půjčky do jedné, a to až do výše 600 000 Kč. Pomocí toho získáte jednu výhodnější splátku místo několika. Nebudete v tu chvíli dlužit několika subjektům, ale jen jednomu. A navíc můžete takovou půjčku u MDfin kdykoliv předčasně splatit!

Podrobnosti konsolidace

Zkonsolidovat vám takto můžeme prakticky všechno – kontokorent, kreditky, půjčky. Zkrátka nevýhodné úvěry, které máte. To vše sloučíme do jedné jediné půjčky, která bude mít jen jednu úrokovou sazbu, jednu splátku, jednu celkovou sumu. Nejen tedy, že se zbavíte několika nevýhodných půjček, ale také získáte mnohem lepší přehled nad svou finanční situací.

Jak si zažádat o konsolidaci půjček?

Zažádat si o takovou konsolidaci můžete jednoduše prostřednictvím nezávazné poptávky na webu www.mdfin.cz. Zde se s vámi na všem domluvíme. Jen je nutné splňovat základní podmínky:

  • Věk od 18 do 70 let.
  • Prokázání pravidelného příjmu.
  • Nesmíte mít na sebe vypsanou exekuci.
  • Nesmíte být v insolvenci.

Konsolidace je vhodná pro podnikatele, pro zaměstnance, důchodce nebo třeba i pro rentiéry. Vám všem dokážeme s dluhy pomoci.

Nebojte se vyřešit své problémy! Je to mnohem jednodušší, než si myslíte. A pokud ještě nad konsolidací váháte, nezávazně nás můžete kontaktovat na webu www.mdfin.cz, kde vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.