Otevřeli jste právě tajemnou obálku, která se zčistajasna objevila ve vaší poštovní schránce? Najednou se s vámi roztočil celý svět a vy jste zjistili, že máte na krku exekuci? Co teď? Jak byste měli postupovat? Je nutné okamžitě někomu volat, anebo máte ještě čas? Kdy vás navštíví samotný exekutor? To jsou všechno otázky, na které v tomto článku najdete odpověď. Hlavně nepanikařte a pojďte zjistit, jak z této šlamastyky ven!

Exekuce ještě neznamená návštěvu exekutora

Stejně, jako se určitě dozvíte ve výše zmíněném dopise, podotkneme i zde, že exekuce ještě automaticky neznamená, že vás hned zítra navštíví exekutor a zabaví vše, na co přijde. Tak to naštěstí nefunguje. Stále ještě máte možnost se ze všeho vykroutit. Bude pouze nutné postupovat rychle a strategicky.

Abyste se vyhnuli návštěvě exekutora, je nutné okamžitě splatit svůj dluh či alespoň jeho určitou část, pokud je tato možnost stanovena v exekutorském dopise. Jestliže to zvládnete, žádný exekutor si už na vás neposvítí.

Kde získat peníze na splacení dluhu?

Peníze na splacení svých dluhů můžete získat u MDfin. Pomůžeme vám vyplatit věřitele i exekutory, zachráníme vám střechu nad hlavou a hlavně vás uchráníme před nepříjemnými soudními obstrukcemi. Vaši nemovitost můžeme také vykoupit a nechat vás v ní dál bydlet. Samotní v tom rozhodně nezůstanete! S MDfin se exekucí zbavíte rychle, bezpečně a diskrétně.

Nejste si jisti? Využijte bezplatné konzultace!

Nejste si jisti, zda společná cesta se společností MDfin je tou pravou volbou? Nechcete se spálit a chcete mít skutečně jistotu, že jste se rozhodli správně? Pak u MDfin využijte bezplatné konzultace.

Jsme si totiž vědomi, že se v této oblasti nemusíte pohybovat jako ryba ve vodě a plně jí rozumět. Ale to je naprosto v pořádku! Každý máme totiž talent na něco jiného. Od toho jsme tu ale my, abychom vám ukázali možnou růžovější budoucnost bez dluhů a exekutorů na krku.

Pomůžeme vám sloučit a zkonsolidovat nevýhodné úvěry, které vás stahují ke dnu, a začít úplně nový život. Stačí vyplnit nezávazný formulář na webových stránkách www.mdfin.cz. Vy dodáte podklady, my už se o vše postaráme.