Čas letí jako splašený a Vánoce jsou tady co by dup! Také jste již plně ponořeni do vybírání, shánění a vymýšlení dárků? Počítáte, kolik Vás bude stát cukroví? Zaznamenali jste ale, že jsou v tomto období knihy, kosmetika nebo doplňky do bytu mnohem dražší než obvykle? Podle průzkumů činí letos průměrná cena jednoho vánočního dárku 820 Kč. Když si navíc spočítáte, že chcete pořídit alespoň jeden dárek pro každého člena vaší rodiny, dostáváte se na několik tisíc korun. Kde je vzít? Jedna možnost je rychle našetřit (ale z čeho při mém platu?), druhá možnost je vyhrát (ta pravděpodobnost je tak malá, že nemá smysl utrácet za tiket nebo los), třetí možnost je půjčit si, pokud vím, že budu schopen půjčku bez potíží splácet.

MDfin vám půjčí na vánoční nákupy

S MDfin předvánoční stres hravě vyřešíte. U nás totiž můžete získat nebankovní půjčku už od 10 000 Kč až do 300 000 Kč bez zajištění a vyřešit vánoční dárky pro celou rodinu. S půjčkou od MDfin můžete všem udělat radost tím, po čem skutečně touží. Rodičům poutavé knihy, partnerovi nebo partnerce zájezd k moři, dětem krásné hračky.

Splácení půjčky MDfin

Spoustu lidí vánoční půjčka odrazuje kvůli tomu, že ji pak budou muset splácet dlouho nebo budou splátky vysoké. U MDfin jsme schopni nabídnout Vám splátkový kalendář na míru tak, aby vyhovoval Vašim možnostem a co nejvíce splňoval Vaše požadavky. Peníze vám budou zaslány rovnou na váš bankovní účet, a to do 48 hodin od schválení žádosti.

Jaké dárky můžete s půjčkou od MDfin koupit?

Je nutné dokládat účel půjčky? Není! Nemusíte nám vysvětlovat ani následně dokládat na co jste je vlastně použili. Můžete tak klidně na poslední chvíli změnit své rozhodnutí a místo knih pod vánoční stromeček koupit třeba vánoční dekorace do bytu. To je pouze na vás.

Pro koho je půjčka od MDfin vhodná?

A kdo si u nás vlastně může půjčit? Prakticky všichni! Začínající i zaběhlí podnikatelé, zaměstnanci, důchodci, maminky na mateřské dovolené, rentiéři, jsme schopni vyjít vstříc i klientům po řádně doplacené a ukončené insolvenci. Stačí mít prokazatelný příjem, nebýt v exekuci nebo v aktivní insolvenci. Splňujete tyto podmínky? Pak si můžete půjčit i vy!

A jak na to? Stačí vyplnit online nezávaznou žádost, kterou najdete na webu www.mdfin.cz. Tato žádost je pouze informativní a k ničemu vás nezavazuje. Jakmile ji vyplníte, ozve se vám pracovník MDfin s bližšími informacemi k půjčce. Tato prvotní konzultace je samozřejmě zcela zadarmo. Záleží pouze na vás, zda se pro půjčku rozhodnete. A pokud máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@mdfin.cz.