Získat nebankovní úvěr není dnes nic jednoduchého. Po zpřísnění tzv. úvěrového zákona si poskytovatelé velmi pečlivě prochází všechny žádosti o půjčky a již nepůjčují jen tak někomu na potkání. To však nemění nic na faktu, že peníze potřebujete nebo případně potřebovat budete. Jak tedy získat nebankovní půjčku, aniž byste si o sobě museli vymýšlet pohádky?

Splňte základní podmínky

Například i u nás, na stránkách MDfin, najdete výhodné nebankovní půjčky, které si můžete sjednat až do výše 600 000 Kč. K získání takového úvěru musíte splňovat základní podmínky:

  • Věk v rozmezí od 18 do 80 let,
  • prokazatelný pravidelný příjem,
  • a nesmíte být v exekuci nebo insolvenci.

Prvním klíčem k úspěchu, tedy k získání požadované půjčky, je tedy splnění těchto základních podmínek. Věk samozřejmě neovlivníte, ale například pravidelný příjem ano.

Najděte si práci, zbavte se exekucí

Najděte si proto nějaké zaměstnání, ze kterého budete alespoň po 3 měsíce pobírat pravidelný příjem. Nemusí se jednat o žádnou managerskou či ředitelskou pozici. Stačí klasické zaměstnání, kterým si zajistíte pravidelný měsíční příjem a splníte tak hned druhou podmínku pro získání půjčky.

A zbavte se všech exekucí. Pokuste se své dluhy uhradit, požádejte rodinu a přátele o pomoc, očistěte se od podobných záležitostí. Víme, že bez peněz se to může zdát jako nadlidský úkon, ale vždy existuje řešení.

Rádi vám s exekucí pomůžeme

Můžete oslovit své příbuzné, aby vám na pár dní půjčili a vy jste tak všechny své závazky vyrovnali. Nebo můžete poprosit svého zaměstnavatele o více placené práce a tím si navýšit své měsíční příjmy. Nebo i my vám můžeme s exekucí pomoci. Dokážeme vám splatit a sloučit nevýhodné úvěry a tím vás zbavit nálepky „V exekuci”.

Nebankovní půjčky pro každého

Jakmile tedy všechny podmínky splníte, jakmile se všech problémů zbavíte a jakmile řádně podáte žádost o nebankovní úvěr, můžete získat až 600 000 Kč bez nutnosti zástavy nemovitosti, bez věřitele, a to až na 120 měsíců.