Tisíce lidí denně prožívají naprosto totožný scénář – ve svých 55 letech si splní svůj celoživotní sen o nádherném, moderním, vlastním bydlení. Vezmou si na to několik půjček. O pár let později jsou v důchodu a splácení už nejde tak snadno, jak si před lety mysleli. Ceny zboží v obchodech neustále rostou, životní náklady se zvedají, splátek neubývá, ale důchod se úží. Jak vyřešit takovou patovou situaci, kdy musíte z titěrného důchodu zaplatit všechny náklady a ještě vám musí zbýt na splátky půjček?

Zkonsolidujte všechny své splátky do jedné!

Pro tyto případy existují konsolidace půjček. Jedná se o jednoduchý úkon, kdy všechny své stávající půjčky sloučíte do jedné.

Stejně budu muset každý měsíc splácet, tak proč bych to dělal/a?” říkáte si právě teď?

Konsolidací půjček se vám nejen sníží měsíční počet splátek z několika jen na jednu, ale také získáte výhodnější úrok, nižší přeplacenou částku a lepší podmínky. Doba splatnosti takto získané nové půjčky může činit až 120 měsíců a úroková sazba se pohybuje od 5,9 % p.a.  U MDfin navíc můžete zkonsolidovanou půjčku kdykoliv předčasně splatit!

Je konsolidace půjček vhodná pro mě?

Zkonsolidovat můžete kontokorent, kreditky a nejrůznější spotřebitelské půjčky. Konečný počet těchto finančních produktů není nijak omezen. Pouze celková výše těchto půjček nesmí překročit celkem 600 000 Kč.

Zkonsolidovat takto mohou své úvěry pracující či podnikatelé, dokonce i důchodci! Jedinou podmínkou je prokazatelný příjem a nesmíte být v exekuci.

I vy můžete opět zažít finanční svobodu!

Chtěli byste i vy splácet každý měsíc méně? Přáli byste si, aby vám každý měsíc zbývalo více peněz k dobru? Chtěli byste si užít trochu finanční svobody? Chtěli byste se zbavit nevýhodných půjček?

Pak neváhejte už ani minutu a zažádejte si o nezávaznou konzultaci. Stačí vyplnit online formulář na stránkách MDfin.cz nebo zavolat na číslo 606 505 032 a my vše zařídíme!