Získat v současnosti finanční úvěr je v mnohých případech náročné. Své o tom ví zejména ti, kteří neměli takové štěstí a posvítil si na ně buď exekutor nebo insolvenční správce. Právě v onom druhém případě, tedy po insolvenci, to nemají lidé vůbec jednoduché. Na takového člověka je nahlíženo jako na zcela nespolehlivého, který neumí dostát svým finančním závazkům. Takoví lidé mají ve všech finančních institucích dveře zavřené. Tedy skoro ve všech. Jedny dveře se pro ně teď otevřely v MDfin. Pojďme si popsat detaily takové půjčky a pro koho je vlastně určená.

Insolvence může potkat každého

Insolvence, ač je častěji spojována s firemním prostředím, je otázkou také pro mnoho obyčejných lidí. Dostat se do ní můžete nejběžněji vyhlášením osobního bankrotu. V jednoduchosti se jedná o dlouhodobé oddlužení.

Pokud chcete osobní bankrot vyhlásit, musíte splňovat tři podmínky. Těmi hlavními je fakt, že dlužíte více věřitelům, že nejste schopni splácet své závazky, ale zároveň máte dostatečný příjem na to, abyste během následujících pěti let byli schopni splatit alespoň 30 % ze svých dluhů. Během této doby si nikde nesmíte půjčit a prakticky vám nebudou zbývat prostředky na žádné kratochvíle. Na druhou stranu po uplynutí pětileté lhůty budete oddluženi a můžete začít s čistým štítem.

Jiná praxe nežli teorie

Tak by to tedy mělo být. Bohužel ani po ukončení insolvence nebudete z nejhoršího venku. Stále i v budoucnu se s vámi ponese nálepka někoho, kdo byl kdysi v insolvenci. To znamená, že stále na vás bude nahlíženo jako na někoho nespolehlivého. Ani pak si tedy nebudete moct půjčit všude. MDfin ovšem před pár dny spustilo novinku – půjčku i po insolvenci.

I po insolvenci si půjčíte!

I když tedy máte za sebou insolvenční řízení, můžete si u MDfin půjčit! Maximální výše takové půjčky je 50 000 Kč. Získáte ji bez zástavy, bez udání důvodů, bez ručitele či bez druhého z manželů. Půjčka je navíc bez poplatků. Zažádat si o ni mohou jak zaměstnanci, tak i důchodci, podnikatelé nebo třeba i rentiéři. Zkrátka všichni, kteří mají finanční problémy.

Pokud jste i vy po řádně ukončené insolvenci, máte nyní konečně možnost vrátit se rychle do normálního života. A ani insolvence někdy v minulosti vám v tom nezabrání! Pokud vás zajímá tato půjčka blíže, zavolejte si na číslo +420 606 505 032 nebo napište na e-mail info@mdfin.cz a my vám rádi prozradíme více.