U všech finančních subjektů je to stejné – nejprve musíte splňovat určitě podmínky, a až pak dosáhnete na půjčku. Některé společnosti mají podmínky přísnější, jiné trochu více shovívavější, ovšem nikde vám nepůjčí jen tak z dobroty srdce. Pojďme si tedy společně v tomto článku projít nejdůležitější podmínky, které musíte splnit pro získání půjčky.

Věk od 18 do 80 let

V prvé řadě by měl žadatel o půjčku prostřednictvím společnosti MDfin být starší 18 let, ovšem maximálně do 80 let. Je tomu tak proto, že není možné vyřídit půjčku nezletilým osobám a zároveň je třeba chránit naše klienty před problémy se splácením v příliš vysokém věku.

Prokazatelný příjem

Žadatel musí mít nějaký oficiální prokazatelný příjem. Ať už se jedná o klasické potvrzení od zaměstnavatele, o obrat u podnikatelů nebo dále o rentu, důchod či mateřský příspěvek (ten je možno brát v úvahu pouze s invalidním či jiným důchodem nebo se zaměstnáním), odměna pěstouna. Některé společnosti jsou ochotny vzít v potaz některé druhy dávek SSP, sirotčí důchod, součást příjmu je i pobírané výživné. To všechno je bráno jako příjem. Jako prokazatelný příjem ale není možné uznat podporu v nezaměstnanosti, Dohodu o provedení práce, brigády a jednorázové nepravidelné příjmy.

Žádná exekuce

Žadatel o půjčku bez zajištění prostřednictvím společnosti MDfin nesmí být v exekuci. Rádi vám však vyřídíme půjčku se zástavou nemovitosti, kdy se v prvé řadě splatí exekuce a můžete si vzít i peníze navíc.

Otázka insolvence

A jak je to v případě insolvence? I zde nesmí být žadatel ve chvíli podání žádosti o půjčku aktuálně v insolvenci ani nesmí mít čerstvě podanou žádost. Po řádném skončení insolvence vám ale opět rádi podáme pomocnou ruku. Nicméně je třeba si uvědomit, že doplacením poslední splátky ještě není insolvence ukončena! Je třeba vyčkat na nabytí právní moci Usnesení soudu a ukončení zápisu v Insolvenčním rejstříku ISIR, což může trvat i několik týdnů.

Jak probíhá žádost o půjčku?

Splňujete všechny nutné podmínky pro získání půjčky prostřednictvím společnosti MDfin? Pak už vám nic nebrání v zaslání nezávazné žádosti na webových stránkách https://mdfin.cz/.

My se vám následně obratem ozveme a budeme po vás požadovat bližší informace o vaší osobě a základní podklady. Schvalování půjček probíhá zcela bez poplatků a v pracovní dny zpravidla ještě týž den. Peníze jsou vám následně do 48 hodin po schválení zaslány na váš bankovní účet. Více informací o půjčkách najdete zde: www.mdfin.cz.

Máte ještě nějaké dotazy? Neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle 606 505 032.