Úspěšně podnikat nebo vést vlastní firmu je v dnešní době ostré konkurence velice náročné. Musíte neustále sledovat nejnovější trendy, zlepšovat své služby nebo produkty, zároveň vycházet vstříc svým zaměstnancům, ale také sledovat konkurenci a být neustále alespoň o krok před ní. Není to vůbec jednoduché. Nápadů, energie i peněz rychle ubývá. Mnohé firmy tento tlak neustojí a prostě trh opustí. Vy ale mezi nimi být nemusíte! Podpořte své podnikání podnikatelskou půjčkou!

Je úvěr pro podnikatele vhodný?

Zdravé finance jsou alfou a omegou podnikání. Přece jen je to stále tvrdý business a jako takový se dělá vždy pro peníze. Nemůžete tedy dlouhodobě fungovat v mínusu. Takové podnikání nemá cenu.

V životě každého podnikatele ovšem nastanou chvíle, kdy si můžete vypomoci půjčkou. Ta vám sice na chvíli vytvoří dluh, který se ale do budoucna může proměnit v obrovské jmění. Je nutné si proto pořádně spočítat potenciál takové investice, zda se vám vrátí a jakou částkou. Pokud byste z dané investice získali zpátky jen pár procent, asi nebude mít cenu si na ni půjčovat. Pokud je ale v sázce několik desítek či dokonce stovek procent v podobě zisku, pak už půjčka stojí za zvážení.

Jak si jako podnikatel mohu půjčit?

Bohužel jako podnikatel nemáte příliš možností. V klasické bance vám zavřou dveře před nosem sotva ukážete daňové přiznání a u soukromých subjektů není situace o nic růžovější. Naštěstí jsme tady my! Společnost MDfin ráda finančně pomůže jak začínajícím tak zkušeným podnikatelům! Nemusíte vydělávat statisíce měsíčně, abyste si u nás mohli půjčit. U podnikatelů totiž neřešíme příjem, ale váš obrat a také máte možnost daňových odpočtů. Začínající podnikatelé, kteří ještě nemají daňové přiznání, doloží doklad o zaplacení zdravotního a sociálního pojištění za dobu podnikání.

Pro podnikatele, kteří mají možnost ručit nemovitostí, je možný úvěr se zástavou do výše až 50 milionů korun!

Parametry půjčky od MDfin

Zažádat si jako podnikatel u nás můžete o nebankovní půjčku na částku od 10 000 Kč do 300 000 Kč. Nemusíte přitom zastavovat žádný svůj majetek nebo se zavazovat nějakými jistinami. Půjčka je zcela bez ručení. Splatnost půjčky si můžete nastavit až na dobu 84 měsíců, což je dostatečně dlouhá doba a měsíční splátky pak nejsou tak vysoké. Pokud peníze budete mít k dispozici dříve, můžete půjčku samozřejmě kdykoliv splatit předčasně. Nesmíte být ovšem v exekuci nebo v insolvenci. Půjčkám po insolvenci jsme se věnovali v článku Poklidný život po insolvenci: Jak z koloběhu dluhů ven?

Zaujala vás tato možnost? S důvěrou se na nás obraťte na stránkách www.mdfin.cz a my vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. V pracovní dny po předložení všech podkladů schvalujeme půjčky obratem! Peníze máte do 48 hodin na účtu.