Máte toho v posledních dnech dost? Nutně potřebujete volno, relax a klid? Nevydržíte v práci už ani o jeden den déle? Chtěli byste odjet na dovolenou, ale vaše peněženka je rezolutně proti? Pak pojeďte na dovolenou s MDfin! Rádi váš vysněný zájezd zafinancujeme. A vůbec se nemusíte omezovat. Poskytnout vám můžeme až 200 000 Kč!

Dovolená: Důležitý odpočinek potřebuje každý

Nutně potřebujete volno? Chcete si od všeho pořádně odpočinout a na chvíli vypnout? Už vám nestačí pouhý relax o víkendech? Děláte stále více chyb? V práci to jde od devíti k pěti? Každou neděli máte strach, co se zase v práci bude dít? Pak nutně potřebujete dovolenou!

A to nemluvě o tom, že neustálé pracování vede k vyčerpání, syndromu vyhoření, chronické únavě, neustálému stresu a nakonec i k depresi. Nic by se tedy nemělo přehánět!

Jak to udělat, když na dovolenou nezbývají peníze?

Podívali jste se teď na výpis z účtu a s hrůzou jste zjistili, že vám zbývá posledních pár drobných? Upřímně, za to si dovolenou bohužel nepořídíte. Bude to tedy chtít jinou strategii. Naštěstí jsme tady my! My vám rádi na krásnou a nezapomenutelnou dovolenou půjčíme.

Poskytneme vám až 200 000 Kč!

Vaši vysněnou dovolenou zasponzorujeme až do výše 200 000 Kč. Peníze samozřejmě můžete použít i na jiné věci, neboť se jedná o bezúčelovou půjčku, a tak nebudeme zjišťovat, co jste si za ně koupili.

Splátky si můžete nastavit až na 120 měsíců, předčasné splacení můžete provést kdykoliv, schvalování probíhá zcela bez poplatků, jen je nutné být starší 18 let, mít prokazatelný příjem a nesmíte být v exekuci nebo insolvenci.

Už na nic nečekejte!

Pokud všechny tyto podmínky splňujete, není nad čím přemýšlet! Rovnou nám zavolejte na číslo 606 505 032 nebo napište na e-mail info@mdfin.cz a už zítra mohou být peníze na vašem účtu.

Zbývá již poslední otázka – už víte, kam pojedete na dovolenou?