Tisíce lidí po celé České republice aktuálně řeší stejný problém – insolvenci. Člověk není neomylný. Bohužel se každému z nás mohou do cesty připlést chvíle, jejichž řešení není vůbec snadné. Dostat se do situace, kdy vám budou významně chybět finanční prostředky, může každý z nás. Nezáleží na tom, odkud pocházíte, kde pracujete nebo jaký máte příjem. A pokud je taková situace skutečně vážná, může nakonec vést i k osobnímu bankrotu, tedy k insolvenci.

Co se děje během a po insolvenci?

Během insolvenčního řízení se celý váš život úží na jednu jedinou věc – splatit dluhy a zbavit se finančního škraloupu. Je to poměrně nepříjemné období, kdy velkou část svého příjmu odevzdáváte věřitelům. Zbývá vám jen skutečné minimum. Po celou dobu si jen vroucně přejete, aby to všechno bylo za vámi.

A jakmile k tomu skutečně dojde a vy se zbavíte všech svých dluhů, říkáte si, že to nejhorší už máte za sebou. Jenže to je omyl!

Za dobu splácení insolvence se mohla přihodit spousta věcí: tu se něco pokazí, „odejde” pračka nebo „klekne” auto. Nepříjemný šok přichází hned vzápětí. Našetřeno obvykle po insolvenci nemáte, co tak zkusit leasing či splátkový prodej?! Prodejce vám však odmítá  vyjít vstříc. Vždyť už ale máte insolvenci za sebou, nebo ne?!

Ani po insolvenci nemáte klid

Bohužel ani po insolvenci nemáte zcela vyhráno. Splatili jste sice všechny své dluhy, ale stále je vaše jméno zapsáno v insolvenčním rejstříku, kde bude k dohledání ještě pět let po ukončení insolvenčního řízení.

Po celou tuto dobu si budete moct půjčit jen na pár místech. Sjednat si hypotéku nebo koupit auto na leasing se proto stane nesplnitelným úkolem. Pro finanční subjekty jste totiž stále nedůvěryhodný klient, který má za sebou ošklivou finanční minulost.

Jak z toho ven?

Nejsme tady ovšem proto, abychom vás strašili a znervózňovali. Chceme vám poskytnout východisko a řešení vaší situace! Proto si můžete u MDfin půjčit i po řádně ukončené insolvenci až do výše 50 000 Kč. Půjčka je vhodná pro zaměstnance, důchodce, OSVČ i rentiéry.

Podmínky pro získání půjčky po insolvenci

Stačí mít minimální čistý měsíční příjem 12 000 Kč a být ve věku mezi 18 až 70 lety. Půjčka je bez zástavy i bez ručitele. Jediné, co pro její získání musíte udělat, je vyplnit nezávazný formulář na našem webu www.mdfin.cz. O vše ostatní se už postaráme.