Pozor! Tuto informaci málokdo zná. Většinou to lidi ani nenapadne. Přitom kvůli této drobnosti přicházíte o tisíce korun ročně naprosto zbytečně. Každý rok byste mohli desítky tisíc ušetřit. A to jen díky této drobné informaci, kterou vám většina poskytovatelů půjček nikdy neřekne. Pročtěte se tímto článkem a zjistěte, jak ušetřit každý rok nemalé peníze.

Pokud půjčku nevyužíváte, přicházíte o peníze

Půjčili jste si, ale nakonec jste zjistili, že vlastně tolik peněz ani nepotřebujete? Pozor! Tímto způsobem přicházíte o své peníze. Přeplácíte totiž celou výši půjčky, ne pouze peníze, které jste reálně v daný moment využili. Jak se takové situaci vyvarovat?

Půjčku odkládejte až do poslední chvíle

Půjčit si správnou výši peněz, abyste pak všechny půjčené peníze využili, není vůbec jednoduché. Proto půjčku odkládejte co nejdéle, aby se vám nestalo, že si půjčíte víc, než nakonec potřebujete. Půjčte si až v hodině H, kdy už peníze skutečně nutně potřebujete. Nepůjčujte si nikdy „do zálohy”.

Maximum si našetřete

Největší množství peněz se snažte zajistit z vlastních zdrojů. Oslovte přátele, známé, rodinu, zkuste se podívat po skrytých zdrojích nebo třeba i po možnosti druhé práce. Jakmile všechny tyto možnosti vyčerpáte, až pak si půjčte a jen nejnutnější výši úvěru.

Půjčte si na co nejkratší možnou dobu

I když máte možnost bez větších sankcí splatit půjčku předčasně, zbytečně si nepůjčujte na příliš dlouhou dobu. Kvůli tomu totiž přeplatíte spoustu peněz.

Nešetřete, když už jste si půjčili

Nešetřete peníze, které jste si už půjčili. Půjčku jste si přece sjednali za nějakým účelem a celou půjčenou sumu peněz stejně budete muset jednou splatit i s úroky. Bylo by tedy nesmyslné si už půjčené peníze šetřit a nevyužít je. Nebojte se a utraťte je, nebo je vraťte zpět jako mimořádnou splátku! Půjčené peníze nešetřete, navíc vám to nic nepřinese.

Pokud o půjčce začínáte uvažovat a nechcete se spálit, určitě kontaktujte MDfin. Rádi vám s půjčkou poradíme. S klidem se na nás obraťte na telefonu 606 505 032 nebo na e-mailu info@mdfin.cz. Jste již pevně rozhodnuti, že si o půjčku zažádáte? Pak vyplňte nezávaznou poptávku na webu www.mdfin.cz.