Splácíte hypotéku už několik let a tak nějak vám začíná přerůstat přes hlavu? Jste si skutečně 100% jisti, že zbytečně nepřeplácíte? Co kdybychom vám řekli, že jinde byste získali mnohem výhodnější podmínky, nižší úrokovou sazbu a celkově nižší přeplacenou částku? Refinancujte svou hypotéku co nejrychleji! Čekat se nevyplatí!

Proč je refinancování výhodné?

Pojem „Refinancování” označuje úkon, během něhož dojde ke splacení jednoho úvěru úvěrem novým. Nový úvěr by měl být uzavřený logicky za výhodnějších podmínek, aby refinancování mělo smysl. V dnešní době je to naprosto běžná záležitost.

Navíc nebývá výjimkou, že refinancováním získáte hypotéku, která má úrokovou sazbu nižší ne o několik desetin procenta, ale rovnou o několik procent! Pokud se pro refinancování hypotéky rozhodnete, měli byste sáhnout po takové možnosti, kdy získáte:

  • nižší měsíční splátku,
  • stejnou délku splatnosti hypotéky,
  • nižší úrokovou sazbu.

Kde můžete refinancovat svou hypotéku?

S hypotékou to sice není tak jednoduché, jelikož její refinancování nenabízí každý, ale právě teď můžete refinancovat i u MDfin. Díky tomu získáte novou úrokovou sazbu 1,9 %, výhodnější podmínky pro její splácení a dokonce ani nebudete muset dokládat svůj příjem. Pokud totiž nepřesáhne nová splátka hypotéky u MDfin původní splátku o 100 Kč, neprokazujete při žádosti o refinancování svůj příjem.

Je refinancování vhodné i pro mě?

Zajisté! Pokud máte hypotéku již déle než 24 měsíců, nejste spokojeni s jejími podmínkami a nastavením, chtěli byste získat výhodnější podmínky a nižší celkovou přeplacenou částku, pak není nač čekat! MDfin akceptuje původní odhad do stáří 5 let a nastaví vám úrok jen 1,9 %.

Před lety jste si sjednali hypotéku a teď vám dělá potíže ji splácet? Pak na nic nečekejte! Nabídku a kalkulaci vám zpracujeme téměř okamžitě, neúčtujeme si za ně žádné poplatky a už příští měsíc může váš rodinný rozpočet vypadat jinak. Čekat se nevyplatí! Byla by velká škoda, kdybyste nevyužili možnosti platit každý měsíc méně. Změna se vyplatí!

Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci na www.mdfin.cz a zjistěte, jak by vypadaly vaše nové podmínky. Ale pozor, tato možnost platí jen do konce dubna 2018. Refinancování představuje záchranu, kdy můžete stávající špatně zvolenou hypotéku proměnit ve výhodnou!