Insolvence je stav, kdy nejste schopni splácet své závazky, a tak na sebe vyhlásíte osobní bankrot. V insolvenci splatíte alespoň 30 % ze svých dluhů, abyste po ní mohli začít znovu. Ovšem tak jednoduché to není. Pokud jste počítali s tím, že si po insolvenci půjčíte třeba na nové vybavení do bytu, možná vás překvapí liknavost některých finančních institucí a jejich nevůle vám s čímkoliv pomoct. Napadlo vás ale někdy, proč? Proč je vlastně půjčka po insolvenci tak velký problém?

Insolvence = platební neschopnost

Ač se snažíte svou situaci zlepšit, ač můžete být po insolvenci úplně nový člověk, některým finančním institucím to nevysvětlíte. Vnímají vás zkrátka jako něco méněcenného. Jenže proč? Odpověď najdete ve Wikipedii. Stačí si zde vyhledat slovo Insolvence a okamžitě pochopíte proč. Insolvence je zde totiž spojena s označením „platební neschopnost”.

Ač tedy můžete žít už úplně jinak, ač vaše minulost může být dávno překonána, stále je na vás pohlíženo jako na někoho, kdo není schopný splácet své závazky. Proto finanční instituce právě lidem po insolvenci nechtějí poskytovat žádný úvěr či finanční výpomoc.

Naštěstí všichni nejsou stejní

Naštěstí nehází finanční subjekty všechny po insolvenci do jednoho pytle. Najde se také spousta takových, kteří ví, že to někdy s penězi není jednoduché a že insolvence není pouze neschopnost splácet, ale také start do nového života. Jednou takovou společností je MDfin.

Jako jeden z mála finančně pomáhá lidem po insolvenci. Půjčit si zde můžete až 50 000 Kč na cokoliv. Ať už se vám pokazila pračka, lednička, auto nebo mobil, na toto všechno si u MDfin můžete půjčit.

A nezáleží na tom, zda jste po insolvenci, po exekuci, nebo jen po těžkém životním období. Všichni jsou si u MDfin rovni. Půjčku až 50 000 Kč získáte bez zástavy majetku, bez nutnosti uvádět ručitele či bez souhlasu druhého z manželů. Jedná se o skutečně svobodnou půjčku, o které rozhodujete jen vy sami. Insolvence či temná finanční minulost už nejsou překážkou.

Půjčte si i vy!

Nečekejte na chvíli, kdy budete mít opět finanční problémy. Půjčte si a vyřešte vše ještě dnes! Půjčka u MDfin je bez poplatků a je vhodná pro všechny! Zažádat si o ni totiž mohou jak zaměstnanci, tak i důchodci, podnikatelé nebo třeba rentiéři. A pokud si s touto půjčkou přece jen nejste jisti, zavolejte na číslo +420 606 505 032 nebo napište na e-mail info@mdfin.cz. Rádi vám s ní poradíme.