Čekání na výplatu je snad nejhorší čekání v měsíci. Očima stále hypnotizujeme bankovní konto a doufáme, že peníze dorazí každou chvíli. Nedej bože, aby se zaměstnavatel s výplatou zpozdil více než obvykle. To pak mohou nastat velmi nepříjemné komplikace. A co hůř, většinou se do toho ještě něco pokazí. Pračka přestane poslouchat, lednička to vezme za své nebo se auto rozhodne vzít si volno. Peníze jsou to poslední, co právě v takovou chvíli můžete vydat. Ovšem nebojte, od toho jsme tady my!

Novinka v nabídce

Nově vám i s těmito drobnými životními komplikacemi pomůžeme. Poskytneme vám totiž krátkodobou půjčku do výplaty. Za tu vyrovnáte všechny své účty a složenky, zaplatíte nečekané výdaje a ještě vám zbude na jídlo a jiné drobnosti.

Základní parametry půjčky do výplaty

Napoprvé si takto můžete půjčit maximálně 8 000 Kč na dobu maximálně 30 dnů ovšem bez jakýkoliv úroků a jiných poplatků. To znamená, že tolik, kolik si půjčíte, nakonec také vrátíte. Nepřeplatíte ani korunu navíc.

Tato půjčka je vhodná pro každého! Pro zaměstnance, úředníky nebo třeba i maminky na mateřské. Pomůže vám překlenout nejsložitější období a jakmile zase budete při penězích, půjčku splatíte. Nezůstanete tedy zadluženi na několik let.

Co budete potřebovat pro její vyřízení?

Pro sjednání půjčky do výplaty si připravte dva doklady totožnosti, které potvrzují váš věk nad 18 let a potvrzení příjmů. Nic víc nebudete potřebovat. Žádnou zástavu nebo ručitele. To u této půjčky mít nemusíte. Navíc je díky tomu půjčka velice rychle vyřízena. Nebudete na nic muset čekat několik dnů, ale už za pár hodin budou peníze na vašem účtu.

Když si půjčíte podruhé…

Pokud si tuto půjčku sjednáte opakovaně, bude moct být každá další půjčka vyšší. Maximální částka, na kterou dosáhnete, činí 30 000 Kč. To už je dostatek peněz i na vyřízení velkých oprav v domácnosti nebo na pořízení nového vybavení. Ostatní parametry se navíc nijak nemění. Doba splatnosti stále činí maximálně 30 dnů, stále budete potřebovat dva doklady totožnosti a stále si připravte potvrzení příjmů.

Máte o půjčku do výplaty zájem? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 606 505 032. Rádi vám ji nejen zprostředkujeme, ale také odpovíme na všechny vaše dotazy.