Solus – obsáhlý seznam lidí, kteří jsou nebo byli někdy v prodlení s nějakou splátkou. Ať už se jedná o platbu za úvěr, hypotéku, leasing, nedoplatek za odvoz komunálního odpadu, za telefonní služby, jízdné apod. Jednoduše řečeno se jedná o registr lidí, kteří nějakým způsobem dluží či dlužili peníze. Proč jsou zde zapsáni také lidé, kteří kdysi někde dlužili? Zápis v Solusu totiž bohužel zůstává ještě celé 4 roky po splacení dluhu. Máte zápis v Solusu, i když jste už svůj dluh dávno splatili? V takovou chvíli si většinou nikde nemůžete půjčit peníze. Ovšem ne u MDfin! My vám půjčíme i se zápisem v Solusu! Kolik? To zjistíte níže.

Zápis v Solusu vás nezastaví

Dostali jste se do Solusu? Pak nemusíte věšet hlavu! U MDfin si můžete i tak sjednat půjčku se zástavou. Do zástavy vložíte svou nemovitost a začnete nový měsíc s čistým štítem. Solus vás už nebude budit ze spaní a přidělávat vám vrásky na čele.

Nesmíte mít akorát v době sjednání půjčky žádný dluh, ani nesmíte být v prodlení s žádnou splátkou. Pokud máte zápis v Solusu, i když jste už svůj dluh dávno splatili, u MDfin si i tak můžete půjčit!

Kolik si můžete půjčit se zápisem v Solusu?

Se zápisem v Solusu si díky půjčce se zástavou můžete půjčit částku až do výše max. 70 % hodnoty vaší nemovitosti. Půjčíte si tak tolik, kolik aktuálně potřebujete.

Nevlastníte žádnou nemovitost, kterou byste mohli vložit do zástavy? Nevadí! Do zástavy můžete vložit dokonce i nemovitost, která je ve vlastnictví třetí osoby, a to například rodičů, přátel, příbuzných nebo sourozenců, která s tím bude souhlasit. Pomůžeme vám zbavit se svých nevýhodných půjček a snížit měsíční zátěž.

Kdo si může půjčit i se zápisem v Solusu?

Pro koho je taková půjčka vhodná? Jednoduše pro všechny, kteří potřebují aktuálně peníze, mají možnost ručit nějakým majetkem, nemají v době sjednání půjčky žádný dluh, nejsou aktuálně v prodlení s žádnou splátkou a zároveň mají zápis v Solusu. Splňujete všechny zmíněné podmínky? Pak je půjčka se zápisem v Solusu od MDfin určená právě pro vás!

Je to rychlé, bezpečné a diskrétní. Posouzení každé žádosti je individuální a bez poplatku předem. Peníze na svůj účet obdržíte už do dvou dnů po podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Třetí den tak můžete začít novou kapitolu svého života.

Začínáte o půjčce se zástavou uvažovat? Zrovna jste se dozvěděli, že máte zápis v Solusu? Nechcete se ale spálit? Nebo netušíte, kolik si vlastně budete moct v závislosti na hodnotě vaší nemovitosti půjčit? Ničeho se nebojte a nezávazně zkontaktujte společnost MDfin. Se vším vám poradíme a pomůžeme. Začněte ještě dnes vyplněním nezávazného formuláře na webu www.mdfin.cz. Vy dodáte podklady, my už se o vše postaráme.