V tomto článku vám představíme půjčky z trochu jiného úhlu pohledu. Představíme vám takové, které si můžete sjednat prostřednictvím MDfin. Nejsou to jen nebankovní půjčky, ale také například ty bankovní. Čím se vyznačují? V čem jsou specifické a kdo si je může sjednat? Na to všechno najdete odpověď zde.

Nebankovní půjčky od MDfin

Nejprve vás seznámíme s nebankovními půjčkami. Ty zprostředkováváme ve výši od 10 000 Kč až do 600 000 Kč bez zajištění i bez nutnosti souhlasu druhého z manželů. Nemusíte tedy pro jejich získání zastavovat žádnou nemovitost nebo majetek. Získat takovou půjčku můžete na období až 120 měsíců, tedy na 10 let. Na tak dlouho se běžně sice nebankovní půjčky neposkytují, ale my vám chceme vyjít maximálně vstříc, a tak zprostředkováváme i takto dlouhou dobu splácení. V neposlední řadě je tato půjčka bez nahlížení do registru Solus.

Bankovní půjčky od MDfin

Přesuneme se k další oblasti, a to bankovních půjček. Ty zprostředkováváme taktéž na dobu až 120 měsíců ve výši až 1 000 000 Kč. Do výše 400 000 Kč navíc nemusíte mít souhlas druhého z manželů. Úroková sazba se pohybuje kolem 3,7 % p.a. a je tak jedna z nejnižších na trhu. A v neposlední řadě si můžete splátky kdykoliv 5x odložit.

V čem jsou půjčky MDfin specifické?

MDfin není klasický poskytovatel půjček. My vám úvěry pouze zprostředkujeme, žádné peníze vám ale přímo nepůjčíme. Díky našim zkušenostem máte jistotu, že budou úroky, splátky i celková přeplacená částka co nejmenší. Stačí nás kontaktovat a my vše vyřešíme za vás.

Kdo si u MDfin může půjčit?

O půjčku si u nás můžete zažádat, pokud jste starší 18 let, máte prokazatelný pravidelný příjem a v určitých případech nemáte negativní zápis v registru dlužníků. Záleží ale vždy na konkrétních požadavcích. Stačí nás kontaktovat a my už vám v tíživé finanční situaci pomůžeme. Nikoho nenecháme na holičkách.