Ještě když jste byla v očekávání, určitě jste si představovala, jak budou dny s vaším miminkem prosluněné a radostné. Jak budete neustále někde výletovat, jak budete svému miminku dopřávat veškerý komfort a jak mu určitě koupíte vše, na co si jen ukáže.

Jenže už v prvních dnech po návratu z porodnice je vám jasné, jak utopická tato představa byla. Vše je neuvěřitelně drahé a peníze z peněženky mizí rychlostí blesku. Je v takovou chvíli vhodná půjčka, anebo byste se podobným produktům měla raději vyhnout?

Je úvěr vhodný i pro maminky?

Půjčky mají ze své podstaty lidem pomoci, ne jim škodit. Pomáhají vám překlenout těžké období, nebo příliš dlouhé období, než byste si sami našetřili. Rozhodně tedy nelze ani v případě maminek na mateřské považovat půjčky za špatné. Jen je k nim potřeba přistupovat s rozumem a obezřetně.

Jak si půjčit

Jako maminka na mateřské dovolené nemáte peněz nazbyt, a proto si nejprve spočítejte, kolik peněz máte měsíčně k dispozici. Z této částky odečtěte nutné výdaje na jídlo, vybavení pro miminko, energie a bydlení. To vše je nutné každý měsíc uhradit. Částka, která vám zbude může představovat buď částku, kterou si budete každý měsíc odkládat, anebo splátku, kterou můžete splácet. Je pouze na vás, jakým směrem se vydáte.

MDfin vám podá pomocnou ruku

Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, a to pro půjčku, rádi vám pomůžeme. U MDfin získáte půjčku až 40 000 Kč bez zástavy, bez dokazování účelu, bez souhlasu druhého z manželů i bez ručitele. Potřebujete vyšší částku? Zapojte do žádosti někoho dalšího z rodiny (partner, rodiče atd.). Můžete si tak půjčit doslova na vše, co aktuálně pro své děťátko potřebujete. Máte možnost si vybrat, jestli bude půjčka vyplacena v hotovosti nebo na váš účet. Úvěr můžete navíc kdykoliv předčasně splatit. A samozřejmostí jsou i nulové poplatky.

Měla byste o půjčku zájem? Chcete si ve svém životě přilepšit? Chtěla byste vašemu miminku dopřát vše, co mu na očích uvidíte? Pokud jste si na všechny otázky odpověděla ano, pak se na nás neváhejte obrátit. Rádi vám s výběrem a výpočtem půjčky poradíme. Stačí vyplnit nezávaznou poptávku zde.