Hypotéka je jedním z nejkrásnějších finančních produktů. Pomáhá totiž plnit sny. A to ne jen tak obyčejné, ale celoživotní nádherné sny, o kterých člověk sní třeba několik desítek let. Není proto divu, že po ní spousta lidí touží a jakmile na ni alespoň trochu dosáhne, okamžitě si o ni zažádá. Nezáleží na tom, kolik pak budou splácet, nezáleží na tom, jak dlouho budou muset splácet, nebo kolik nakonec přeplatí. Hlavní je, že hypotéku získali a plní si svůj sen. Jenže, co když se z toho snu probudíte v hrůzostrašnou noční můru?

Je hypotéka na celý život?

Naštěstí vás teď uklidníme. S hypotékou to není tak hrozné, jak to na první pohled může vypadat. Ač ji totiž budete splácet dozajista několik desítek let, po tuto dobu nezůstanou podmínky ani výše splátek zcela stejné. Jak to? Můžete totiž v průběhu času změnit poskytovatele hypotéky.

Mohu i já změnit poskytovatele hypotéky?

A pro tuto změnu se mohou rozhodnout zcela všichni, kdo nejsou spokojeni s aktuálními podmínkami. Stačí splňovat pár bodů a i vy můžete změnit poskytovatele.

Právě teď můžete například refinancovat svou hypotéku u MDfin! Až do konce dubna 2018 právě u tohoto zprostředkovatele najdete akci na refinancování hypotéky bez prokazování příjmu s úrokem 1,9%.

Chci refinancovat s MDfin!

Stačí mít hypotéku alespoň 24 měsíců. Pokud nová splátka hypotéky u MDfin nebude vyšší než původní splátka, a to maximálně o 100 Kč, neprokazujete při žádosti o refinancování příjem. Navíc MDfin akceptuje původní odhad do stáří 5 let a nastaví vám úrok jen 1,9 %. A zcela na závěr, ale neméně důležitá, je také možnost získání volných prostředků navíc. Nejen tedy, že získáte výhodnější podmínky, ale také si můžete půjčit nějaké finance navíc.

Chcete i vy začít znovu, lépe? Chcete se zbavit nevýhodné hypotéky, která vás jen stahovala ke dnu? Chcete mít měsíčně víc peněz k dobru? Pokud jste si na vše odpověděli ano, pak už na nic nečekejte! Tato akce platí jen do konce Dubna 2018! Více informací získáte na https://mdfin.cz/.