Navštívili jste nedávno svou banku s tím, že si chcete vzít hypotéku? Ovšem nemile vás překvapilo, že můžete půjčené peníze použít pouze na bydlení? U MDfin pro vás máme řešení! S tímto řešením můžete hypotéku využít na cokoliv jen budete chtít! Přečtěte si následující řádky a vše se dozvíte.

Hypotéka na cokoliv od MDfin

U MDfin je totiž úplně jedno, na co půjčené peníze budete chtít použít. Navíc ani nemusíte přímo vy vlastnit nějakou nemovitost. O co se jedná?

MDfin zprostředkovává hypotéky na cokoliv. Podmínkou je pouze ručit nějakou nemovitostí. Vlastníkem nemovitosti ale může být i třetí osoba (např. rodiče, sourozenci, přátelé). Pod nemovitostí, kterou můžete ručit, si můžete představit rodinný dům, byt, rekreační objekt, živnostenský dům nebo třeba stavební pozemek.

Samotná výše hypotéky není prakticky ničím limitována. Je omezena pouze hodnotou dané nemovitosti. Díky tomu si můžete půjčit skutečně pořádný balík peněz.

Co s půjčenými penězi?

Je nutné předkládat účel dané půjčky? Budete muset zpětně dokládat faktury a doklady o zaplacení? Musí být veškeré prostředky použité pouze za účelem bydlení? Odpověď je velice prostá – NE.

Peníze, které získáte prostřednictvím společnosti MDfin, můžete použit na cokoliv jen budete chtít. Hypotéka je tak vhodná třeba pro podporu podnikání, na výstavbu, modernizaci nebo koupi čehokoliv, co vám zrovna cvrnkne do nosu.

Podmínky pro schválení hypotéky

Nezkoumáme registry a už klidně za sebou můžete mít exekuci, i tak vám rádi hypotéku zprostředkujeme. Nesmíte být akorát zrovna v době žádosti o půjčku v exekuci nebo v insolvenci a musíte mít k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit.

Posouzení každé žádosti je individuální a bez jakýchkoliv poplatků předem. Je to snadné, rychlé, bezpečné, diskrétní a s minimem papírování. Vyplacení financí probíhá do dvou dnů po podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí a část vám můžeme vyplatit dokonce už i při podpisu v hotovosti. Na nic tudíž nečekáte.

Získejte peníze na své sny