Jedna adventní neděle střídá druhou a Vánoce už doslova klepou na dveře. Také jste nechali nákup vánočních dárků až na poslední chvíli, jenže aktuálně nemáte dostatek finančních prostředků na všechny dárky pro vaše blízké? Je to prakticky nikdy nekončící boj. Sotva skončí prázdniny, kdy vydáte své úspory za dovolenou a tábory pro děti, už jsou tady zase Vánoce se spoustou slev v obchodech, kterým se velmi těžko odolává. Jak takovou situaci vyřešit a neskončit po Vánocích bez peněz? Máme pro vás řešení!

Vánoční nákupy nikdy nebyly jednodušší

Tím řešením je nebankovní půjčka od MDfin. Sjednat si ji může téměř každý, kdo aktuálně potřebuje finanční injekci. Ať už jste babička či dědeček v důchodu, který chce udělat radost svým vnoučatům, invalidní důchodce, zaměstnanec, začínající nebo i zaběhlý podnikatel, či třeba rentiér. Neřešíme, co chcete svým blízkým pod stromeček pořídit. Stačí nám doložit váš pravidelný příjem a půjčka ve výši až 300 000 Kč bez zajištění může být vaše.

Neotálejte, Vánoce jsou za dveřmi

Příliš dlouho nad tím ale nerozmýšlejte! Vánoce tu jsou skutečně za pár dnů. Proto si o půjčku zažádejte ještě dnes! Je to velice jednoduché.

Stačí zaslat svou nezávaznou žádost prostřednictvím online formuláře na webu www.mdfin.cz. A je to! Schválení půjčky probíhá zcela bez poplatků, a to zpravidla do několika málo hodin. Každou žádost posuzujeme individuálně, hledáme optimální řešení pro každého klienta, aby bylo možné získat peníze na vaše vánoční přání.

Do Vánoc to ještě stihnete

Pokud svou nezávaznou žádost pošlete ještě dnes, můžete mít už do 48 hodin peníze na svém bankovním účtu.

Jen si představte ty rozzářené pohledy vašich milovaných nebo vašich dětí, až objeví pod stromečkem vysněnou knížku, parfém, přípravky na klouby nebo vytouženou hračku. S půjčkou MDfin jim to všechno můžete dopřát.

Po Vánocích můžete půjčku předčasně splatit

Spousta lidí se bojí, že se vánoční půjčkou zadluží na dlouhé roky. Ale tak tomu není! Půjčku získanou od MDfin můžete kdykoliv předčasně splatit. A to bez jakýchkoliv poplatků nebo sankcí za předčasné splacení. Pokud tedy budete mít peníze hned po Vánocích k dispozici, můžete půjčku splatit prakticky okamžitě. Pokud to Váš příjem dovolí, můžete také splácet vyšší měsíční splátky a tím si půjčku zkrátit a výrazně zlevnit.

Zaujala vás tato nabídka? Chtěli byste udělat svým blízkým pod stromečkem radost? Pak se podívejte na detail této půjčky.