Vánoce jsou doslova za dveřmi! Již nezbývá příliš času. Všechny přípravy vrcholí. Hospodyňky dopékají poslední kila cukroví, děti se už nemůžou dočkat na příchod Ježíška a tatínkové připravují vánoční stromky. Vy však místo radosti a očekávání cítíte úzkost, stres a smutek? Váš bankovní účet totiž stagnuje a na vymyšlené dárky vám nezbude dostatek prostředků? Máme pro vás rychlé řešení!

Peníze máte do 48 hodin na účtu

Pokud okamžitě začnete jednat, pokud nám okamžitě pošlete žádost o nebankovní půjčku a pokud nám ihned také pošlete všechny potřebné dokumenty, takže se s ničím nebudeme zdržovat, můžete mít peníze už do 48 hodin na svém účtu. V pracovní dny totiž žádosti schvalujeme prakticky okamžitě. Ještě do Vánoc proto stihnete vše dokoupit a zařídit!

Kolik si můžete půjčit?

Půjčit si takto můžete od 10 000 Kč až po 600 000 Kč. Vánoce proto letos mohou být skutečně velmi štědré. Takový úvěr můžete maximálně splácet 120 měsíců. Neznamená to tedy, že byste peníze museli hned po Vánocích vrátit. Budete mít dostatek času a prostoru na jejich splacení. Na druhou stranu můžete svou půjčku kdykoliv předčasně splatit, to je jen na vašem uvážení.

Co pro to musíte splňovat?

Pro získání tohoto úvěru musíte být starší 18 let, musíte mít pravidelný příjem a nesmíte být v exekuci nebo insolvenci. Dále samozřejmě logicky musíte vlastnit aktivní bankovní účet, na který vám peníze dorazí, a dva doklady totožnosti, kterými se prokážete. To je vše. Žádný majetek k zástavě, žádného ručitele ani žádného partnera pro podepsání smlouvy potřebovat nebudete.

Kde se podává žádost o tuto půjčku?

A kde si o takovou půjčku můžete zažádat? Buď přímo na našich webových stránkách www.mdfin.cz, nebo prostřednictvím e-mailu info@mdfin.cz. Jen ještě doplníme, že peníze vám nepůjčujeme my, ale pouze vám úvěr zprostředkováváme. Díky tomu ale máte jistotu nejlepších podmínek, neboť je pro vás dokážeme usmlouvat.