Potřebujete rychlou finanční výpomoc? Nemůžete čekat několik dní, než vám dorazí peníze na účet? Sháníte peníze ideálně vyplacené na ruku? Pak jste tady naprosto správně! U MDfin můžete získat až 80 000 Kč na ruku.

Peníze vyplacené na ruku

Hotovostní půjčky vyplácíme u vás doma přímo na ruku. Nemusíte tak čekat několik dní, než banky provedou převod peněz z účtu na účet. Půjčit si takto můžete od 5 000 Kč až po 80 000 Kč. Splátky se následně také vybírají hotově. Tudíž si nemusíte nastavovat žádné trvalé příkazy, nebo hlídat, zda vám platba z účtu odešla.

Půjčka až 80 000 Kč v hotovosti

Splatnost půjčky je možné nastavit až na 84 měsíců. Takže budete mít dostatek času na to půjčku splatit. Úrok se pohybuje od 5,9 %. Schvalování žádosti o úvěr probíhá zcela bez poplatků, a to i v případě půjčky na ruku. Nemusíte se tedy bát, že byste zaplatili horentní poplatky ještě před tím, než byste vůbec získali samotný úvěr. V pracovní dny po předložení všech podkladů probíhá schvalování žádosti o půjčku obratem!

Jak získat peníze na ruku?

Jak vlastně můžete získat tuto půjčku?

 1. V prvé řadě je nutné vyplnit nezávaznou poptávku na webu www.mdfin.cz. Zde stačí vyplnit pouze vaše jméno, příjmení a vaši e-mailovou adresu. Pokud e-mail nemáte, můžete rovnou zavolat našim finančním poradcům na číslo 606 505 032.
 2. Finanční poradci se vám obratem ozvou a vyžádají si od vás další potřebné podklady a dokumenty. Zároveň se s nimi domluvíte na způsobu vyplacení půjčky, a to v tomto případě na ruku. Vždy vám ale nejdříve poskytnou maximum informací k tomu, abyste se mohli řádně rozhodnout. V pracovní dny probíhá schvalování obratem. A pak už jen dojde k předání smluvené částky peněz.

Podmínky pro získání půjčky na ruku

Abyste peníze na ruku získali, musíte splňovat určité podmínky. Jmenovitě:

  • být starší 18 let,
  • nebýt starší než 80 let,
  • mít trvalé bydliště na území ČR,
  • mít prokazatelný oficiální příjem,
  • nesmíte být aktuálně v exekuci,
  • nesmíte aktuálně dlužit na jiných půjčkách
  • ani nesmíte být v insolvenci.

Pokud všechny tyto podmínky splňujete, můžete si zažádat o půjčku na ruku. Půjčky na ruku poskytujeme ve výši od 5 000 Kč až po 80 000 Kč.

Pokud ještě nad půjčkou na ruku váháte, nezávazně nás můžete kontaktovat na e-mailu info@mdfin.cz nebo na telefonu 606 505 032, kde vám rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a třeba rovnou sepíšeme žádost o půjčku. Více informací získáte na https://mdfin.cz/.