Nový rok je tady a s ním i tradiční povánoční či novoroční výprodeje. Často jsou věci zlevněné i o desítky procent. Není proto divu, že právě teď lidé zvažují nad půjčkou častěji než kdykoli jindy. Přece jen se za takovou cenu nebude dané zboží prodávat věčně. Vyplatí se ovšem vzít si půjčku na povánoční nebo novoroční výprodeje?

Půjčka a povánoční výprodeje

Povánoční výprodeje jsou svátkem většiny shopaholiků. V obchodech najdete i vysoce luxusní zboží za zlomek běžné ceny. Elektroniku, kosmetiku, oblečení, parfémy, spotřební zboží, bytové doplňky. To vše se slevami, které často převyšují i 50 %. Mnozí na toto období čekají celý rok, aby si potom nakoupili i to, na co běžně nemají finanční prostředky. Půjčka je pak častým pomocníkem tam, kde ani naspořené prostředky nestačí. Jenže nevyplatí se všude.

Kde se půjčka skutečně vyplatí?

Ideální je vzít si půjčku na zboží, které vám vydrží sloužit alespoň několik let, tedy například na elektroniku, spotřebiče do domácnosti, bytové doplňky nebo nábytek. To jsou věci, na které se půjčka skutečně vyplatí. Pokud je navíc u takových věcí sleva více než 50 %, vaše investice se vám vrátí.

Zprostředkovaná půjčka od MDfin

Takovou půjčku vhodnou k novoročním nákupům vám snadno zprostředkuje společnost MDfin. Stačí vyplnit nezávazný formulář na webu www.mdfin.cz a o vše ostatní se už postaráme. Žádosti o půjčku vyřizujeme v pracovní dny do pár hodin. Takže nečekáte několik dnů na to, zda si danou věc budete moct koupit či nikoliv. U nás za zprostředkování neplatíte žádné poplatky před schválením ani po schválení. Půjčit si takto můžete až do 300 000 Kč bez zajištění.

Zažádejte si ještě dnes

Spoustu lidí odrazují půjčky kvůli tomu, že ji pak budou muset dlouho splácet, nebo kvůli tomu, že budou mít příliš vysoké splátky. To ale u MDfin neplatí! Nepracujeme jen pro jednu společnost, proto jsme vám schopni nabídnout splátkový kalendář přesně na míru tak, aby vyhovoval vašim možnostem a co nejvíce splňoval vaše požadavky.

Pokud svou nezávaznou žádost pošlete ještě dnes, můžete mít už do 48 hodin od schválení peníze na svém bankovním účtu. Půjčit si takto mohou začínající i zaběhlí podnikatelé, zaměstnanci, důchodci či rentiéři. Dokonce jsme schopni vyjít vstříc i klientům po řádně doplacené a ukončené insolvenci.

Máte ještě nějaké další otázky? Neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@mdfin.cz.