Když zavřete oči a zasníte se, co vidíte? Nádherný domeček se zelenou zahrádkou, pobíhajícími dětmi a s bazénem? Nebo si naopak představujete, jak řídíte bezvadné fáro, ve kterém se za vámi každý otočí? Snít je lidské. Sny nás posouvají kupředu. Jak jednou řekl Mark Twain: „Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.Každý by proto měl mít své sny, představy a touhy. Ovšem jsou vždy reálné?!

Jsou splněné sny pouze utopií?

I když je snění nádherné a inspirativní, často zůstává pouze v podobě představ. Však se sami zamyslete, kolik ve svém okolí znáte osobně lidí, kteří si splnili nějaké své sny. Kteří si skutečně pořídili ten vysněný baráček nebo to dokonalé auto?!

Zjistíte, že jich moc není. Důvod je prostý – plnění snů není vůbec jednoduché. Zejména pak, pokud se jedná o finančně náročné představy.

Splňte si své sny s MDfin!

Ještě se ale svých snů úplně nevzdávejte! Je tady totiž MDfin, které vám rádo poskytne potřebné finance na jakýkoliv váš sen. Cokoliv si jen přejete, se může stát ze dne na den skutečností. MDfin vám totiž může poskytnout na vaše projekty hypotéku. Avšak ne jen tak ledajakou. Hypotéku, kterou můžete použít na cokoliv, tedy ne jen na bydlení!

Jak na hypotéku na cokoliv?

Hypotéku získáte vložením nemovitosti do zástavy. Ručit můžete rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, rekreačním objektem, živnostenským domem, stavebním pozemkem, který je ve vašem vlastnictví. Ale může se jednat i o objekt ve vlastnictví třetí osoby, například rodičů, sourozenců nebo přátel. Hypotéku získáte bez zkoumání registrů, popřípadě dokonce i s exekucí.

Získejte hypotéku na cokoliv!

Máte možnost ručit nemovitostí a chtěli byste si splnit svůj velký životní sen? Pak už na nic nečekejte! Realizace vašich představ je za dveřmi! Vyplňte nezávazný poptávkový formulář na webu www.mdfin.cz a zjistěte o této možnosti více. Je to snadné, rychlé, bezpečné a diskrétní s minimem papírování. Vyplacení financí proběhne už do dvou dnů od podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Tak jaký sen si splníte?