Konsolidace půjček je úkon označující sloučení více půjček do jedné. Pokud tedy máte řekněme dva finanční úvěry, do toho kreditní kartu a navrch ještě kontokorent, pak si můžete všechny tyto typy úvěrů sloučit do jednoho a tím získat jednu splátku, nižší celkovou přeplacenou částku a celkově výhodnější úvěr. Co dalšího byste o konsolidaci půjček měli vědět?

Co všechno mohu zkonsolidovat, tedy sloučit?

Zřejmě nejdůležitější otázkou ze všech je, co všechno bude možné zkonsolidovat. Ne všechny úvěry a finanční půjčky jsou totiž vhodné ke konsolidaci. Zkonsolidovat u MDfin můžete běžné bankovní i nebankovní půjčky, kreditní karty či kontokorenty. Zkonsolidovat naopak není možné rodinné výpůjčky nebo třeba nákup na splátky.

Výhody konsolidace půjček

Proč konsolidovat své půjčky do jedné? Co z toho budete mít? Konsolidace půjček přináší řadu výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří sloučení všech vašich půjček do jedné a tím také všech splátek do jedné. Už nebudete měsíčně zasílat dvě, tři nebo více splátek, ale pouze jednu. Nemůže se tak stát, že byste na nějakou splátku zapomněli.

Navíc bude výsledná nová splátka po sloučení nižší, než kdybyste všechny půjčky i nadále spláceli zvlášť. Získáte tak větší finanční rezervu.

Zároveň bude vaše nově vzniklá půjčka mnohem výhodnější a díky tomu také nakonec přeplatíte výrazně méně.

Konsolidace půjček ve třech krocích

Jak na to? Vstupte na webové stránky MDfin, zde vyplňte nezávazný formulář a o zbytek se postaráme. Žádosti schvalujeme zcela bez poplatků. Mnozí z vás už zjistili, že ač zaplatili poplatek předem, půjčku nedostali a ještě o peníze přišli. Takovým nabídkám je lepší se vyhnout. U nás se opravdu nemusíte bát, že byste něco museli platit předem. Schvalování probíhá v pracovní dny po předložení všech podkladů obratem.

Podmínky pro konsolidaci půjček

Abychom vaši žádost schválili, musíte samozřejmě splňovat určité podmínky. Těmi základními je věk nad 18 let a trvalé bydliště na území České republiky. Musíte mít také prokazatelný příjem (u zaměstnanců být po zkušební době) a nesmíte mít aktuálně splátky po splatnosti, být v exekuci nebo insolvenci. Pokud toto všechno splňujete, schválíme vaši žádost a sloučíme všechny vaše půjčky do jedné. Vy už si pak jen nastavíte jeden trvalý příkaz s novou měsíční splátkou.Více informací o konsolidaci půjček najdete zde